Bimetalové pilové pásy

Bimetalové pilové pásy

Bimetalové pilové pásy jsou víceúčelovým a efektivním nástrojem v průmyslu

Bimetalové pilové pásy jsou specializované nástroje používané především v oblasti obrábění kovů, dřeva a dalších materiálů. Jsou vyrobeny z dvou různých materiálů spojených dohromady, čímž získávají kombinované vlastnosti obou materiálů. Obvykle se jedná o pásek z rychlořezné oceli (HSS - High-Speed Steel), který tvoří řeznou část, a pásek z oceli s nižším uhlíkovým obsahem, který slouží jako podpůrná vrstva.
Sháníte bimetalový pilový pás? S jejich výrobou máme velké zkušenosti. Poradíme vám s výběrem a zaručíme rychlý a kvalitní servis.
Na českém trhu působíme od roku 1992.
 

Bimetalové pilové pásy mají výhody, pro které jsou velmi žádané

Vynikají vysokou odolností a pevností

Kombinace dvou různých typů materiálů s rozdílnými vlastnostmi umožňuje dosáhnout vysoké odolnosti a pevnosti, což je důležité při řezání tvrdých materiálů.

Mají dlouhou životnost

Díky výběru materiálů a konstrukce mají bimetalové pilové pásy dlouhou životnost. Jsou odolné vůči opotřebení a udržují si ostrost čepelí po delší dobu.

Zaručují vysokou přesnost řezu

Bimetalové pásy jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou přesnost řezu. To je důležité zejména při práci s dřevem a kovy, kde je potřeba dosáhnout hladkého a přesného řezu.

Při práci zajišťují nízký hluk a vybrace

Bimetalové pásy mohou snižovat hluk a vibrace během řezání, což je výhodné z hlediska pohodlí práce a ochrany před přetížením operátora nástroje.

Umožňují pracovat s různými materiály

Bimetalové pilové pásy jsou schopny efektivně řezat různé materiály, včetně kovů, dřeva, plastů a dalších.

Pásy mají různé typy zubů

V závislosti na konkrétním použití mohou být bimetalové pilové pásy k dispozici s různými typy zubů. Existují například pilové pásy s jemným nebo hrubým zubem, které jsou navrženy pro různé materiály a odvětví.
 

Bimetalové pilové pásy se používají v různých odvětvích

  • dřevoobrábění - používají se při výrobě nábytku, v truhlářství a při výrobě obkladů.

  • kovovýroba - jsou efektivní při řezání kovů, jako jsou ocel, hliník a měď, v kovovýrobě a obrábění kovů.

  • stavebnictví - mohou být využity při řezání konstrukčních materiálů a trubek při stavebních pracích.

  • ostatní průmyslové provozynacházejí uplatnění i v jiných průmyslových odvětvích, kde je vyžadován přesný a odolný řez.

Vyberte si z naší nabídky bimetalových pilových pásů

FW KBN - PILOVÝ PÁS NA KOV

Bimetalový pilový pás zaručuje špičkový výkon a je charakteristický variabilním počtem zubůvýbornou odolností vůči opotřebení a vysokou přesností řezu. Vyrábí se ve velké škále rozměrů a počtů zubů.

Používá se při řezání nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všech ocelí do 45 HRC a při sériovém řezání.

Forte-Wespa

FW KL - PILOVÝ PÁS NA KOV

Biometalový pilový pás zaručuje špičkový výkon a je charakteristický variabilním počtem zubůvýbornou odolností vůči opotřebení a vysokou přesností řezu. Vyrábí se ve velké škále rozměrů a počtů zubů.

Používá se při řezání nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všech ocelí do 45 HRC a při sériovém řezání.

Forte-Wespa

FW N - PILOVÝ PÁS NA KOV

Bimetalový pilový pás zaručuje špičkového výkonu, který je zvláště odolný vůči opotřebení a vyniká vysoká přesnost řezu.

Používá se při řezání nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu všech oceli do 45 HRC, neželezných kovů a všech průměrů materiálů.

Forte-Wespa

FW PLUS - PILOVÝ PÁS NA KOV 

Bimetalový pilový pás zaručuje špičkový výkon s variabilním počtem zubů a pozitivním úhlem. To garantuje vysoký řezný výkon a dlouhou životnost. Je zvláště odolný vůči opotřebení. Vyznačuje se výbornou přesností řezu. Vyrábí se v široké škále rozměrů a počtu zubů.

Používá se při řezání nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všech oceli do 45 HRC a při sériovém a svazkovém řezání.

Forte-Wespa

SHÁNÍTE KVALITNÍ BIMETALOVÝ PILOVÝ PÁS? OBRAŤTE SE NA NÁS, VYROBÍME VÁM HO NA MÍRU.