Pilové pásy na řezání neželezných materiálů

Pilové pásy na řezání neželezných materiálů

Pilové pásy na řezání neželezných materiálů jsou důležitým nástrojem v průmyslu

Pilové pásy na řezání neželezných materiálů jsou důležitým nástrojem v mnoha průmyslových odvětvích, jako je dřevozpracující průmysl, výroba plastů, kovovýroba a další. Tyto pásy jsou navrženy tak, aby účinně a přesně řezaly materiály jako hliník, měď, plast, skloplasty a další neželezné kovy a materiály.
Sháníte pilový pás na řezání neželezných materiálů? S jejich výrobou máme velké zkušenosti. Poradíme vám s výběrem a zaručíme rychlý a kvalitní servis.
Na českém trhu působíme od roku 1992.

Vlastnosti a výhody pilových pásků na řezání neželezných materiálů

Vysoká přesnost řezu

Díky speciálnímu designu a vysoké kvalitě materiálů poskytují tyto pásy velmi přesné řezy, což je zásadní zejména při výrobě součástek s přísnými tolerancemi.

Vysoká odolnost

Pilové pásy jsou navrženy tak, aby odolaly vysokému zatížení a opotřebení, což zvyšuje jejich životnost a snižuje náklady na údržbu a výměnu.

Vysoká efektivita

Díky své schopnosti rychle a přesně řezat poskytují tyto pásy vysokou úroveň efektivityzvyšují produktivitu v průmyslových provozech.

Konstrukce pilových pásů na řezání neželezných materiálů

Materiál 

Pilové pásy na řezání neželezných materiálů jsou často vyrobeny z karbidových nebo bimetalických materiálů. Karbidové pásy jsou známé pro svou tvrdost a odolnost vůči opotřebení, zatímco bimetalické pásy kombinují tvrdé zuby z karbidu s pružnou ocelovou páskou.

Zuby 

Zuby pilového pásu jsou navrženy tak, aby mohly snadno prorazit materiál a poskytovaly rychlý a přesný řez. Zuby mohou mít různé tvary a geometrie v závislosti na konkrétním materiálu, který se má řezat.

Tepelná úprava 

Pilové pásy mohou být podrobeny tepelné úpravě, aby získaly požadované mechanické vlastnosti, jako je tvrdost a pružnost, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a spolehlivost.

Pilové pásy na neželezné materiály se používají v různých odvětvích

  • strojírenství - používají se výrobě menších a složitějších tvarů z hliníku, mědi a titanu.
  • automobilový průmysl - používají se při výrobě karoserií, motorových dílů, hliníkových a titanových plechů nebo trubek.
  • letectví a kosmonautika - používají se pro přesné a efektivní řezání výrobků z hliníku a titanu.
  • stavebnictví - používají se pro řezání hliníkových profilů a trubek potřebných při výrobě oken, dveří, střech a dalších.
  • elektronika a elektrotechnika - používají se pro řezání měděných plechů, trubek nebo drátů potřebných pro výrobu součástek.

Vyberte si z naší nabídky pilových pásů na řezání neželezných materiálů

FW N - pilový pás na neželezné materiály

Pilový bimetalový pás má špičkový výkon a je zvláště odolný vůči opotřebení a vyniká vysoká přesnost řezu.

Používá se na neželezné kovy, nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všechny oceli do 45 HRC, všechny průměry materiálu.

Forte-Wespa

FW KL - pilový pás na neželezné materiály

Pilový bimetalový pás má špičkový výkon, je zvláště odolný vůči opotřebení a vyniká vysokou přesností řezu.

Používá se na neželezné kovy, nerezové a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všechny oceli do 45 HRC, všechny průměry materiálů.

Forte-Wespa

FW Plus - pilový pás na neželezné materiály

Pilový bimetalový pás špičkového výkonu s variabilním počtem zubů a pozitivním úhlem. To garantuje vysoký řezný výkon a dlouhou životnost. Je zvláště odolný vůči opotřebení. Vyznačuje se výbornou přesností řezu. Vyrábí se v široké škále rozměrů a počtu zubů.

Používá se na řezání neželezných kovů a kyselinovzdorné oceli středního a většího průřezu, všechny oceli do 45 HRC, sériové a svazkové řezání.

Forte-Wespa

GALAXY HMS - pilový pás na neželezné materiály

Pilový pás s vrstvou tvrdokovu pro řezání tvrdých a špatně obrobitelných kovových materiálů a pískem znečištěných litinových dílů.

Používá se na řezání slitiny niklu, litiny, titanu.

Forte-Wespa

SAPHIR U - pilový pás na neželezné materiály

Pilový pás s přerušovaně nanesenými částicemi tvrdokovu se segmenty pro dělení středních a větších rozměrů.

Používá se na neželezné kovy, thermopor a kameny střední pevnosti, šamot, spojovací materiály, brzdové obložení, slinuté kovy.

Forte-Wespa

SAPHIR D - pilový pás na řezání neželezných materiálů

Pilový pás s kontinuálně nanesenými částicemi tvrdokovu pro dělení materiálů menších průřezů, silnostěnných dílů nebo vláknitých materiálů.

Používá se na neželezné kovy, letecké plechy a plechy z ušlechtilých ocelí, berylium, kabely, lana, sklo, skleněné bloky a skleněné trubky.

Forte-Wespa

LG SUPER - pilový pás na neželezné materiály

Kvalitní pilový pás z nástrojové oceli, optimálně tepelně zpracované a legované pro zajištění vysokého řezného výkonu. Pružná nosná část pásu garantuje dobrou životnost a vysoký výkon. Využití najde v dílnách a malosériové výrobě.

Používá se na řezání neželezných materiálů, nelegované oceli, materiálů střední pevnosti, dřeva.

Forte-Wespa

SHÁNÍTE KVALITNÍ PILOVÝ PÁS NA NEŽELEZNÉ MATERIÁLY? OBRAŤTE SE NA NÁS, VYROBÍME VÁM HO NA MÍRU.