Pásová pila na kov

Pásová pila na kov

Když na milimetru záleží. Pásová pila na kov je nenahraditelná

V odborné literatuře se dočtete, že pásová pila je synonymem pro mechanický řezný stroj, u něhož je pilový list tvořen nekonečným ocelovým pásem obíhajícím mezi dvěma kotouči. V praxi tato důmyslná pila znamená univerzální stroj, který ocení jak hobby řemeslníci, zámečníci v malých dílnách, tak i velké průmyslové provozy. Díky široké škále modelů se pásové pily na kov uplatní zkrátka všude tam, kde milimetry v přesnosti řezu hrají zásadní roli.
pásová pila na kov
pásová pila na kov

Pásová pila na kov je přesná a efektivní

Pásovou pilu na kov charakterizuje několik zásadních vlastností.
  • malý prořez a šetrnost k materiálu
  • vysoká produktivita, rychlost a efektivita
  • přesnost řezu
  • výborná manipulace

Pásovou pilu si vyberete přesně podle potřeb

U nás si pásovou pilu na kov vyberete přesně podle vašich požadavků. Díky přehlednému filtru navíc jednoduše. Vybírat můžete podle provedení (automat, poloautomat, manuál), možnosti úhlováníprůměru řezaného materiálu.

I výběr pilového pásu je důležitý

Zásadní pro vaše potřeby při řezání kovu je správný výběr pilového pásu. V našem portfóliu najdete pásy určené na řezání valné většiny průmyslových ocelí, ložisek, litiny, hliníku a dalších materiálů.

TIP: Na pilu zbytečně nespěchejte

Menším manuálním pásovým pilám má člověk nutkání při práci pomáhat. To je ale chyba. Při řezání se nesnažte ramenu pily nadměrně silou pomáhat. Dochází tak ke zbytečnému opotřebovávání pilového pásu. Zkrátka, ať si pila poradí samospádem sama.

Spolupracujeme se špičkami v oboru

V naší nabídce najdete profesionální pásové pily různých velikostí a typu od 3 špičkových výrobců. Velké a průmyslové pily na kov zastupuje firma MEBA. Další výrobci, v jejichž portfóliu najdete jak pily do malých dílen, tak i velkých provozů, jsou firmy BOMAR a PILOUS.
meba-logo-s
Pilous
bomar

Ukázková galerie

Banner web text3Forte-wespa MSV wwwBanner webtransverse-610.440-GATopline_610_450_DGH_New_machineMEBAswing_260_DGmaster_3-0IR_200_detailARG_330_plus_SAFARG_105_mobil (1)1000_1000
rijen_plny_slev_2023