Pásové pily na kov Bomar

Pásové pily na kov Bomar

Nákup pásové pily na kov Bomar je výborné rozhodnutí

Kvalitní pásové pily na kov Bomar z naší nabídky jsou oblíbené pro svou přesnost a spolehlivost při řezání kovových materiálů. Jejich inovativní design a výkonný pohon poskytují efektivní a přesné řezy pro širokou škálu použití.
U nás najdete jak malé mobilní ruční pily, pily plně hydraulické tak CNC řízené automaty s možností oboustranných úhlových řezů, určené pro řezání ocelových materiálů.
Při nákupu pásové pily na kov je vždy důležité vzít v úvahu konkrétní potřeby, rozpočet a očekávání ohledně výkonu a funkčnosti. Nicméně, pokud hledáte spolehlivou pásovou pilu na kov s dobrou pověstí a širokým spektrem funkcí, Bomar je skvělou volbou.
Od roku 1992 nabízíme prodej a servis kvalitních pásových pil značek MebaBomarFortePilous.

Výhody pásových pil na kov Bomar

Vysoká přesnost řezání

Pásové pily Bomar je známé svou vysokou přesností a kvalitním zpracováním, což umožňuje velmi přesné řezy. To je velmi důležité zejména v průmyslovém a řemeslném prostředí.

Výkon a všestrannost

Pásové pily na kov Bomar nabízí velké množství modelů s různými výkony a funkcemi, které pokrývají potřeby různých typů zpracování kovu.
 

Jednoduchá obsluha

Bomar se snaží vytvořit pily s jednoduchým ovládáním, což zjednodušuje práci operátorům a zvyšuje efektivitu strojů.

Spolehlivost a dlouhá životnost

Investice do kvalitní pásové pily na kov od spolehlivého výrobce jako je Bomar může přinést dlouhodobé výhody. Tyto stroje jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhé hodiny provozu a minimalizovaly potřebu údržby.

Nízká údržba

Pásové pily na kov Bomar obvykle vyžadují minimální údržbu, což snižuje provozní náklady a zvyšuje spolehlivost.

Podpora a servis

Bomar obvykle poskytuje dobrý servis a podporu zákazníků. To znamená, že pokud byste měli mít potíže s vaší pásovou pilou na kov, můžete se spolehnout na to, že vám Bomar poskytne potřebnou pomoc.

UKÁZKA Z NAŠÍ NABÍDKY PÁSOVÝCH PIL na kov Bomar

BOMAR EXTEND 1000.820 ANC 1500 

Pásová pila Extend 1000.820 A 1500 je plně hydraulický automat dvousloupové konstrukce navržený pro řezání jak plného, tak i profilovaného materiálu pod úhlem 90° s jednorázovým podáním až 1500 mm. Řezy bez vibrací jsou základním požadavkem pro přesnost a dlouhodobou životnost nástroje.
Podstavec, rám pily a sloupy jsou u všech strojů řady Extend vyplněny námi vyvinutou směsí polymerního betonu.
Forte-Wespa

BOMAR EXTEND 620.620 SX 

Pásová pila Extend 620.620 SX je plně hydraulický poloautomat dvousloupové konstrukce navržený pro řezání jak plného, tak i profilovaného materiálu pod úhlem 90°. Řezy bez vibrací jsou základním požadavkem pro přesnost a dlouhodobou životnost nástroje. Polymerbeton se představuje jako materiál s ideálními tlumícími vlastnostmi pro použití u strojních pil. Podstavec, rám pily a sloupy jsou u všech strojů řady Extend vyplněny námi vyvinutou směsí polymerního betonu.
Forte-Wespa

BOMAR TRANSVERSE 610.440 DGH

Stroj Transverse 610.440 DGH je hydraulická poloautomatická pásová pila s možností oboustranného natáčení ramene pily. Úhlové řezy jsou u tohoto typu v rozsahu od -60° do +60°. Natáčení ramene pily je manuální s digitálním snímáním a zobrazováním nastavovaných úhlů řezu na displeji. Nastavování úhlových řezů se provádí velmi jednoduše přímo z místa obsluhy pily.
Forte-Wespa

BOMAR PROLINE 320.280 H

Pásová pila ProLine 320.280 H je poloautomatická pila ve dvousloupovém provedení s frekvenčním měničem pro plynulo změnu rychlosti pilového pásu pouze pro kolmé řezy.
Pilu lze jednoduše ovládat z ovládacího panelu ergonomicky umístěném na stroji.
Forte-Wespa

PORADÍME VÁM S VOLBOU KVALITNÍ PÁSOVÉ PILY BOMART. KONTAKTUJTE NÁS.