Pily ostré jako břitva

Vše pro pásové
a kotoučové pily

Pila

Okamžitý servis

Svým zákazníkům nepřinášíme jenom profesionální řezací techniku špičkových značek, ale i kompletní, okamžitý a profesionální servis. 

Rozsáhlý sklad

Díky našemu rozsáhlému skladu máte jistotu, že na zboží nemusíte čekat. Nabízíme pilové pásy přesně na míru. Vyberete si i ostatní techniku určenou k profesionálnímu řezání.

Česká a Německá kvalita

Dokonalý řez se neobejde bez profesionální techniky. Přinášíme na trh značky prověřené evropským a světovým trhem. Najdete u nás špičkové výrobky pro profesionální řezání.

Servis pásových pil

Opravu pásové pily provedeme při provozu ve vaší provozovně

Náhradní díly máme přímo v servisních vozech či skladem

Servis všech typů pásových pil

  • Servisní linka

  • 371 722 203

  • Po - Čt 7:00 - 15:30

  • Nezastihli jste nás na lince? Napište nám, budeme se vám věnovat jak jen to bude možné.

  • Objednat servis

O společnosti Forte-Wespa-Rokycany s.r.o.

Jsme česká firma FORTE-WESPA ROKYCANY s. r. o., která vznikla v roce 1992. Zabezpečujeme kompletní vybavení řezáren od výkresové studie až po realizaci. Naším hlavním  programem je výroba pilových pásů na kov v šířkách od 6 do 80 mm. Všechny pilové pásy prochází kontrolou na špičkových měřících přístrojích. Pásy jsou určeny na dělení oceli, neželezných kovů, nerezové a kyselinovzdorné oceli, titanové a speciální bronzy, umělé hmoty i dřeva až po těžko obrobitelné zvláštní slitiny.

Špičkové pásy a odborné rady přímo na míru

Naši odborní pracovníci doporučí zákazníkovi na základě jeho technických údajů (velikost a tvar řezaného materiálu, druh materiálu) nejvhodnější pás na řezání. Kombinací různých šířek pásů, tvaru zubů, úhlu třísky a rozvorem zubů jsou výrobní možnosti tak veliké, že pokryjí nejrůznější požadavky výroby. Na základě požadavků trhu jsme sortiment rozšířili o pilové pásy speciálně na dřevo, nástroje pro dřevozpracující průmysl, pilové kotouče na kov a dřevo. Další speciální pásy dokážeme vyrobit na přání zákazníka.
Forte-Wespa

Pásové pily a odborný servis.
Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá

Působíme také v oblasti pásových pil na kov. Instalace strojů i servis je zabezpečujeme vlastními servisními techniky. Nemalou měrou se naše firma zabývá profesionálními servisními službami, jako je ostření pilových kotoučůpilových pásů. Specializujeme se také na přesné broušení nástrojů pro zpracování kovů a dřeva (úprava geometrie, renovace) dle požadavků zákazníka. Po celou dobu svého působení na trhu se neustále snažíme o zlepšování služeb svým zákazníkům. Kvalita je pro nás prostředek, jak zvýšit životnost práce a hodnotu značky. Věříme v poctivé řemeslo a dáváme ho do každého detailu naší práce. Baví nás to, co děláme a jak to děláme.
Forte-Wespa

Pravidelně se účastníme veletrhů

Jako firma FORTE-WESPA ROKYCANY s. r. o. se pravidelně účastníme mezinárodních veletrhů, kde představujeme své služby a techniku. Zákazníci se tak mohou do detailu seznámit s našim sortimentem.
 
Forte-Wespa